transport ekspresowy międzynarodowy i krajowy

Międzynarodowy transport ekspresowy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów nasza firma świadczy usługi w zakresie ekspresowego transportu międzynarodowego i Krajowego.

Mamy do dyspozycji flotę pojazdów, która umożliwia dostarczenie towaru we wskazane miejsce w ekspresowym czasie.

Międzynarodowy Transport ekspresowy –  na czym polega?

Usługa ta polega dostarczeniu towaru we wskazane miejsce w bardzo krótkim okresie czasu. Jest top możliwe dzięki nowoczesnej flocie i wykwalifikowanej kadrze oraz doświadczeniu jakie posiadamy od kilkunastu lat. 

Międzynarodowy transport ekspresowy obsługiwany jest  najczęściej na terenie Unii Europejskiej przez samochody o niższej ładowności ale jeśli wymagania klienta są inne, dobieramy odpowiedni środek transportu i proponujemy elastyczne rozwiązania logistyczne.

Przyjmujemy zlecenia na różnego rodzaju towary w tym: drobnicę, ładunki o  niestandardowej masie, specjalistyczny sprzęt, a także towary ponad gabarytowe.

Zalety międzynarodowego transportu ekspresowego

Międzynarodowy transport ekspresowy pozwala na realizację usługi w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu klienci mają  zagwarantowaną błyskawiczną dostawę, co dla przedsiębiorstw przekłada się np.: na ciągłość produkcji lub poprawienie wizerunku  biznesowego firmy.

Niektóre z branż wręcz muszą korzystać z usługi szybkich przewozów.  Są to głównie: branża spożywcza, farmaceutyczna, zakłady produkcyjne, w których dostawa w standardowych terminach wiązałaby się ze stratami w towarze lub przestojami w produkcji. Firmy takie nie mogą pozwolić sobie na tego typu straty i jedynym rozwiązaniem jest transport ekspresowy.

Gwarancja ekspresowego transportu

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że powierzone mienie trafi na czas we wskazane miejsce.  Monitorujemy stale proces dostarczenia towaru,  jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, który informuje o planowanym dotarciu na miejsce lub ewentualnej korekcie terminu. 

Pojazdy wyposażone są w monitoring GPS i przez 24 godziny monitorujemy i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem trasy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!