Transport Spedycja Austria

Transport Austria

Chcesz zrealizować sprawny i terminowy transport ciężarowy do Austrii? Austria to kierunek bardzo często wybierany przez polskich przedsiębiorców. Firma Maripol świadczy profesjonalne usługi spedycyjne i transportowe z Polski do Austrii i w przeciwnym kierunku i na innych trasach międzynarodowych.

transport ciężarowy Austria-Polska
f: Alexas_Fotos/pixabay

Transport międzynarodowy Austria

Specjalizujemy się w kompleksowym, szybkim i bezpiecznym ciężarowym transporcie międzynarodowym na trasach Polska-Austria oraz Austria-Polska. Nasza oferta uwzględnia nie tylko klasyczne usługi spedycyjne i transportowe, ale również działania zmierzające do optymalizacji kosztów przejazdu. Większość realizowanych przez nas zleceń obejmuje miasta takie jak Wiedeń, Gratz, Linz, Salsburg, Inssbruck. Wykonujemy kursy do dowolnych austriackich miast zapewniając kompleksowy transport. Austria jest krajem otwartym na wymianę handlową z polskimi przedsiębiorstwami. Do najważniejszych towarów eksportowanych przez Polskę należą węgiel, koks, brykiety, miedź, pojazdy, owoce i warzywa czy wyroby z plastiku. Równie popularny jest transport mebli do Austrii.

spedycja Austria
f:keywi / pixabay

Dobrze wyposażona flota

Nasza firma dysponuje zróżnicowaną flotą pojazdów. Realizujemy przewóz różnego typu ładunków, zarówno drobnicowych, częściowych, jak i całopojazdowych. Oferujemy również transport chłodniczy. Austria nastawiona jest na import nie tylko artykułów przemysłowych, wyrobów metalurgicznych i produktów mineralnych, ale również artykułów spożywczych, wymagających specjalnych warunków przechowywania podczas transportu. Przyjmujemy zlecenia na transport ekspresowy, dedykowany i specjalistyczny. Wszystko zgodnie z obowiązującymi normami transportu międzynarodowego.

Spedycja międzynarodowa Austria

Do zakresu naszych usług należy również spedycja międzynarodowa. Austria oddalona jest od Polski o ponad 800 km. Na całej trasie dbamy o komfort naszych klientów – zapewniamy stały monitoring ładunków, obsługę celną, pomoc w dokumentacji oraz dobór optymalnych rozwiązań. Nasi specjaliści doradzą Państwu we wszystkich kwestiach związanych z transportem. Zatrudniając doświadczonych spedytorów i kierowców, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach. Z nami transport do Austrii będzie zawsze bezpieczny, terminowy i profesjonalny.

spedycja ciężarowa Austria
f:Fachdozent / pixabay