Transport – spedycja Szwecja

Transport Szwecja

Chcesz zrealizować szybki i profesjonalny transport do Szwecji? Szwecja to kierunek bardzo często wybierany przez zleceniodawców. Firma Maripol specjalizuje się w usługach spedycyjnych i transportowych z uwzględnieniem krajów skandynawskich. Sprawdź naszą ofertę i zaufaj specjalistom.

Transport ciężarowy Polska Szwecja
fot.:lucdecleir / pixabay

Transport Polska-Szwecja

Realizując transport do i ze Szwecji kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo przewożonych towarów. Skrupulatnie organizujemy transport od załadunku do rozładunku. Oferujemy sprawdzoną flotę, planujemy optymalną trasę i kontrolujemy lokalizację pojazdów. Jako doświadczona firma spedycyjna dbamy o wszelkie formalności związane z transportem, z uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa i oczekiwań zleceniodawców. Realizujemy przewozy FTL (całopojazdowe), LTL (częściowe) oraz transport drobnicowy. Na terenie Szwecji znajduje się hub logistyczny, który łączy wszystkie przepływy towarów oraz pozwala na załadowanie przesyłek do różnych rodzajów transportu.

Sztokholm - panorama dróg
fot: 12019 / pixabay

Flota pojazdów

Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów, które zapewniają bezpieczny transport. Szwecja jest niezwykle popularnym kierunkiem wśród naszych klientów ze względu na otwartość rynku szwedzkiego na polskie produkty. Realizujemy transport chłodniczy, przystosowany do bezpiecznego przewożenia produktów spożywczych, oraz transport ciężarowy. Polska-Szwecja to trasa, która wymaga uwzględnienia zmieniających się warunków atmosferycznych oraz ewentualnych utrudnień. Nasze pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS, co pozwala na śledzenie ich lokalizacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy zapewnić maksimum bezpieczeństwa przewożonym ładunkom. Transport Polska-Szwecja to dla nas codzienność – skrupulatnie planujemy trasę z uwzględnieniem procedur i norm obowiązujących w Szwecji.

Spedycja Polska Szwecja
fot: Unif / pixabay

Usługi spedycyjne na terenie Skandynawii

Maripol specjalizuje się w kompleksowych usługach spedycyjnych, zapewniając szybki transport na trasie Polska-Szwecja lub w przeciwnym kierunku. Realizujemy szereg czynności związanych z organizacją transportu, doradzamy naszym klientom oraz oferujemy najlepszą flotę pojazdową. Doskonale znamy wymagania i przepisy panujące w krajach skandynawskich, dlatego możemy zaoferować naszym klientom sprawny i bezproblemowy transport międzynarodowy. Szwecja jest wysoko rozwiniętym krajem, który chętnie współpracuje z Polską w zakresie wymiany handlowej.