Transport – Spedycja Belgia

Szukasz firmy, która zrealizuje dla Ciebie szybki i bezpieczny transport do Belgii? Belgia to bardzo popularny kierunek wybierany przez naszych klientów. Firma Maripol specjalizuje się w usługach transportowych i spedycyjnych, zapewniając terminowy transport towarów do Belgii. Sprawdź naszą ofertę i zleć usługi specjalistom.

transport ciężarowy do Belgii
fot:12019/ pixabay

Transport ciężarowy Belgia-Polska

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi transportu ciężarowego na trasie Polska-Belgia oraz Belgia-Polska. Regularnie realizujemy kursy do Brukseli, Antwerpii, Liège, Brugii, Mons i wielu innych belgijskich miejscowości. Naszą specjalizacją jest transport ciężarowy Polska-Belgia w zakresie przewozu ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych, transportu mebli oraz ładunków częściowych. Docieramy do hubów przeładunkowych na terenie Belgii, gdzie odbywa się wymiana towarów pomiędzy różnymi typami transportu.

transport ciężarowy Polska Belgia
fot: jingoba / pixabay

Flota pojazdów

Nasza firma dysponuje zróżnicowaną flotą pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć niemal każde zlecenie, w tym na transport chłodniczy. Belgia jest ważnym partnerem handlowym Polski. W Polskich dostawach dominują pojazdy, maszyny, urządzenia oraz sprzęt elektroniczny. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa realizując transport międzynarodowy. Belgia oddalona jest od Polski o ponad 1 tys. km. Na całej trasie zleceniodawca ma możliwość śledzenia pojazdu, dzięki systemom monitoringu GPS.

spedycja Polska Belgia
fot: Bennian / pixabay

Spedycja Polska-Belgia

Popularną usługą wśród naszych klientów jest spedycja. Belgia to bardzo popularny kierunek ze względu na otwartość rynku belgijskiego na polskie towary. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja transportu wymaga dużego nakładu czasu i pracy. Z tego względu oferujemy zleceniodawcom profesjonalne doradztwo oraz szereg czynności związanych z organizacją transportu. Do naszych specjalizacji należy zarówno transport, jak i kompleksowa spedycja międzynarodowa. Belgia chętnie współpracuje z Polską w zakresie wymiany handlowej, a my ułatwiamy naszym klientom bezpieczny transport z Belgii do Polski oraz w przeciwnym kierunku.