Międzynarodowy transport chłodniczy

Zajmujemy się międzynarodowym transportem chłodniczym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług transportu chłodniczego zapewniamy najwyższą jakość usług, a także wiemy, jak zadbać o jakość i bezpieczeństwo transportu towarów. Wiemy, że ten typ przewozów wymaga podwyższonej dbałości o tranzytowe warunki – doskonale radzimy sobie z wyzwaniami stawianymi przez ten rodzaj transportu.

Profesjonalny przewóz towarów w warunkach chłodniczych

Oferujemy m.in. w pełni kompleksową obsługę transportu towarów w krajach Unii Europejskiej oraz wybranych państwach poza UE, profesjonalny przewóz ładunków chłodniczych od 1 t do 22 t , ekspresowe dostawy samochodami o ładowności do 1 tony oraz monitoring naszych pojazdów.

Oferujemy transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej od -22°C do + 25°C z możliwością wydruku wykresu temperatury z termografu. Transport chłodniczy oznacza konieczność sprawnej logistyki, wymaga kontrolowania temperatury oraz monitorowania trasy. To jeden z fundamentów współczesnego transportu.

Jakie towary przewozimy pojazdami chłodniczymi?

Zapewniamy przewozy towarów w kontrolowanej temperaturze takich produktów jak m.in. warzywa, owoce, napoje, mięso, nabiał, leki, towary spożywcze i przemysłowe oraz inne. Większość tych produktów wymaga stale kontrolowanej temperatury i specjalnych technologii, w które wyposażane są specjalistyczne pojazdy, ale także realizacji terminowego dostarczenia zamówienia. Jest to możliwe jedynie przy zachowaniu jakości usług, dbałości i przestrzegania wysokich środków ostrożności.

transport chłodnia

Kierujemy naszą ofertę między innymi do branży gastronomicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, farmaceutycznej czy medycznej.

Gwarantujemy wszelkie środki ostrożności przewożonym przez nas towarom. Wszystkie transporty są ubezpieczone – ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP) od 50 000 do 1 000 000 euro.

Transport chłodniczy – profesjonalna chłodnia

Nasza oferta obejmuje transport chłodniczy nowoczesnymi pojazdami typu chłodnia o następujących ładownościach: 1 tony, od 4 do 6 ton i do 22 ton (w zależności od potrzeb klienta). Zapewniamy bezpieczny przewóz towarów w warunkach stale kontrolowanej temperatury z możliwością wydruku wykresu temperatury z termografu.

Międzynarodowy transport chłodniczy – do Francji, Niemiec, Włoch i innych krajów – odbywa się w pełni bezpiecznie.

Maripol łączy wysoką jakość usług, starania o zadowolenie klienta i profesjonalizm. W każdej chwili możemy zaplanować trasę z ładunkiem wymagającym warunków kontrolowanych – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Nasi Klienci mają pewność, że usługę transportu chłodniczego zrealizujemy, dbając o najwyższe standardy i na czas.

Maripol to najwyższa jakość usług i terminowość dostaw.