Międzynarodowy transport chłodniczy

Zajmujemy się międzynarodowym transportem chłodniczym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług transportu chłodniczego zapewniamy najwyższą jakość usług, a także wiemy, jak zadbać o jakość i bezpieczeństwo transportu towarów. Wiemy, że ten typ przewozów wymaga podwyższonej dbałości o tranzytowe warunki – doskonale radzimy sobie z wyzwaniami stawianymi przez ten rodzaj transportu.

Profesjonalny przewóz towarów w warunkach chłodniczych

Oferujemy m.in. w pełni kompleksową obsługę transportu towarów w krajach Unii Europejskiej oraz wybranych państwach poza UE, profesjonalny przewóz ładunków chłodniczych od 1 t do 22 t , ekspresowe dostawy samochodami o ładowności do 1 tony oraz monitoring naszych pojazdów.

Oferujemy transport chłodniczy w temperaturze kontrolowanej od -22°C do + 25°C z możliwością wydruku wykresu temperatury z termografu. Transport chłodniczy oznacza konieczność sprawnej logistyki, wymaga kontrolowania temperatury oraz monitorowania trasy. To jeden z fundamentów współczesnego transportu.

Jakie towary przewozimy pojazdami chłodniczymi?

Zapewniamy przewozy towarów w kontrolowanej temperaturze takich produktów jak m.in. warzywa, owoce, napoje, mięso, nabiał, leki, towary spożywcze i przemysłowe oraz inne. Większość tych produktów wymaga stale kontrolowanej temperatury i specjalnych technologii, w które wyposażane są specjalistyczne pojazdy, ale także realizacji terminowego dostarczenia zamówienia. Jest to możliwe jedynie przy zachowaniu jakości usług, dbałości i przestrzegania wysokich środków ostrożności.

Kierujemy naszą ofertę między innymi do branży gastronomicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, farmaceutycznej czy medycznej.

Gwarantujemy wszelkie środki ostrożności przewożonym przez nas towarom. Wszystkie transporty są ubezpieczone – ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika (OCP) od 50 000 do 1 000 000 euro.

Transport chłodniczy – profesjonalna chłodnia

Nasza oferta obejmuje transport chłodniczy nowoczesnymi pojazdami typu chłodnia o następujących ładownościach: 1 tony, od 4 do 6 ton i do 22 ton (w zależności od potrzeb klienta). Zapewniamy bezpieczny przewóz towarów w warunkach stale kontrolowanej temperatury z możliwością wydruku wykresu temperatury z termografu.

Transport chłodniczy – profesjonalna chłodnia

Międzynarodowy transport chłodniczy – do Francji, Niemiec, Włoch i innych krajów – odbywa się w pełni bezpiecznie.

Maripol łączy wysoką jakość usług, starania o zadowolenie klienta i profesjonalizm. W każdej chwili możemy zaplanować trasę z ładunkiem wymagającym warunków kontrolowanych – zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Nasi Klienci mają pewność, że usługę transportu chłodniczego zrealizujemy, dbając o najwyższe standardy i na czas.

Maripol to najwyższa jakość usług i terminowość dostaw.