Transport – Spedycja Irlandia

Firma Maripol świadczy kompleksowe usługi transportowo-spedycyjne na terenie wszystkich krajów europejskich, w tym Irlandii. Transport z Polski do Irlandii wymaga przeprawy promowej – nasza firma zajmie się całą formalnością z tym związaną. Zaufaj specjalistom i zleć bezpieczny transport ciężarowy Polska-Irlandia.

transport ciężarowy Irlandia
fot: desimaxwell / pixabay

Transport ciężarowy Polska-Irlandia

Chcesz zrealizować transport międzynarodowy? Irlandia to kraj, który jest otwarty na polskich przedsiębiorców. Do najczęściej transportowanych towarów zalicza się maszyny, urządzenia, materiały budowlane oraz sprzęt elektroniczny. Zapewniamy naszym klientom bezpieczny i terminowy przewóz ładunków między innymi do takich miast jak Dublin, Cork, Galway, Limerick i Waterford. Nasza oferta skierowana jest do osób, którzy chcą zlecić transport całościowy, drobnicowy oraz specjalistyczny transport chłodniczy. Irlandia to popularny kierunek wśród Polaków, którzy chcą osiedlić się w tym kraju. Z tego względu oferujemy również szybki i bezproblemowy transport mebli do Irlandii.

transport ciężarowy do Irlandii
fot: MiiQe / pixabay

Nowoczesna flota pojazdów

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo przewożonych ładunków, dlatego każdy pojazd, którym dysponujemy jest wyposażony w system monitoringu GPS. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz zatrudniamy doświadczonych kierowców. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa realizując transport ciężarowy z Polski do Irlandii.

Spedycja Irlandia

Do naszych usług należy kompleksowa spedycja międzynarodowa. Irlandia jest krajem oddalonym od Polski o ponad 2 tys. kilometrów. Bezpieczny transport wymaga dobrej znajomości trasy oraz dopełnienia formalności podczas przeprawy promowej. To wszystko zapewnia nasza firma, gwarantując organizację transportu z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź ofertę firmy Maripol i zleć usługi, takie jak transport i spedycja Polska-Irlandia.